تشخیص مدل پردازنده کامپیوتر و نوت بوک

تشخیص مدل و مشخصات فنی پردازنده به کاربر این امکان را میدهد تا راحت تر بتواند برای نصب یک برنامه ، بازی یا کارهای فنی دیگر ، انتخاب بهتری داشته باشد . به عنوان مثال شما با پردازنده پنتیوم نمی توانید یک برنامه طراحی سنگین همانند 3D Max را اجرا کرده و با آن کار کنید .

مرجع دانلود اپلیکیشن های قدیمی

به روزرسانی اپلیکیشن ها توسط توسعه دهنده ها ، به منظور اضافه کردن قابلیت های جدید و رفع برخی از مشکلات ارائه می شود.اما در برخی مواقع کاربران ترجیح می دهند که از نسخه های قدیمی تر استفاده کنند.این کار دلایل مختلفی دارد که برخی از آنها عبارتند از :

تشخیص کارت گرافیک سیستم و نوت بوک

برای نصب بازی و نرم افزار هایی که نیاز به GPU دارد باید ابتدا مدل کارت گرافیک سیستم یا نوت بوکمان را بدانیم تا راحت تر و بدون مشکل بتوانیم یک برنامه یا Game را نصب کنیم . خوب از کجا متوجه شویم مدل دقیق کارت گرافیک چیست و چه مشخصاتی دارد ؟ در ادامه روشکار انجام اینکار با استفاده از خود ویندوز توضیح داده می شود .  

نسخه سریع و کم حجم اینستاگرام منتشر شد (Instagram Lite)

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های مجازی به شمار می رود که دارای امکانات فراوانی است.حال سازنده ی این شبکه ی مجازی اپلیکیشن کم حجمی را ارائه داده که حجمی معادل 574 کیلوبایت دارد!!!تعجب نکنید! درست متوجه شدید: تنها نیم مگابایت

راه اندازی فروشگاه اینترنتی چقدر هزینه می برد ؟

راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی کار سختی نیست ولی نگهداری و به ثمر رساندن آن بسیار کار مشکلی است . شما برای راه اندازی و طراحی بدون هیچ هزینه ای می توانید از یک CMS یا کدهای متن باز یک فروشگاه با بالاترین کیفیت طراحی کنید ، در صورتیکه اصل کار طراحی نیست نگهداری وب سایت یا فروشگاه می باشد !!!