ارزان ترین مدل لپ تاپ

از ابتدای سال 97 به بعد تمام قطعات و لوازم بازار کامپیوتر حداقل 3 برابر شده است . اگر سال 96 یک نوت بوک با پردازنده پنتیوم قیمتی در حدود یک میلیون تومان داشت ، همان نوت بوک قبل از نیمه دوم سال 97 حداقل 3 میلیون تومان شده بود و این قیمت روز به روز بالاتر هم رفته است . در این مطلب کوتاه ارزان ترین مدل های نوت بوک از برندهای مختلف را معرفی میکنم . 

لطفا به این نکته مهم دقت داشته باشید که پردازنده نوت بوک نسبت به کامپیوتر به طور میانگین 50 درصد ضعیف تر می باشد پس قبل از خواندن ادامه این مطلب ،  مقاله "از نظر سخت افزار کامپیوتر قویتر است یا لپ تاپ ؟" را حتما بخوانید . با خواندن این مطلب شاید به این عنوان بر نگردید و تصمیم تان برای خرید نوت بوک ارزان قیمت به طور کامل تغییر کند . به هر حال در ادامه سه مدل نوت بوک ارزان قیمت از برندهای مختلف را معرفی و در مورد مشخصات سخت افزاری آن کمی توضیح میدهم . 

 

ارزان ترین لپ تاپ ایسوسلپ تاپ ایسوس Asus VivoBook X541NA-D

لپ تاپ X541NA جزء سری های پایین رده شرکت تایوانی ایسوس قرار دارد و در دسته بندی لپ تاپ X Series این شرکت قرار میگیرد که در سال 2016 رونمایی گردید. این لپ تاپ با سخت افزار اقتصادی و وزن نه چندان بالا مناسب امور روزمره، خانگی، اداری و دانش آموزی می باشد.

ضخامت این دستگاه کمتر از 28mm و وزن دستگاه 2.0Kg می باشد که اعدادی مناسب خصوصا از نظر وزن برای یک لپ تاپ 15.6 اینچی پایین رده محسوب می شوند و ازاین حیث گزینه مناسبی برای کسانی که حمل و نقل زیادی با دستگاه خود دارند می باشد و به نسبت قیمت سایر رقبا و دسته بندی خود گزینه اقتصادی به نظر می رسد.

 قیمت :3,349,000 تومان

 

 

 

ارزان ترین لپ تاپ لنوولپ تاپ مینی لنوو Lenovo IdeaPad 120s (IP120s)-A

نت بوک IP120s جزء سری های پایین رده شرکت چینی لنوو قرار دارد و در دسته بندی لپ تاپ های اقتصادی این شرکت قرار میگیرد که در سال 2017 رونمایی گردید. این لپ تاپ با سخت افزار اقتصادی و وزن سبک مناسب امور روزمره، خانگی، وبگردی و دانش آموزی می باشد.

ضخامت این دستگاه کمتر از 16mm و وزن دستگاه 1.27Kg می باشد که اعدادی بسیار مناسب خصوصا از نظر وزن برای یک نت بوک 11.6 اینچی پایین رده محسوب می شوند و از این حیث گزینه مناسبی برای کسانی که حمل و نقل زیادی با دستگاه خود دارند می باشد، قیمت آن نیز به نسبت سایر رقبا و دسته بندی خود اقتصادی به نظر می رسد.

قیمت :3,379,000 تومان

 

 

 

 

ارزان ترین لپ تاپ ایسرلپ تاپ ایسر Acer Aspire ES1-432-P0GG

لپ تاپ ایسر مدل ES1-432 از سری لپ تاپ های خانگی و کاربری عمومی شرکت ایسر و جزء لپ تاپ های پایین رده محسوب می گردد. این دستگاه در سال 2017 رونمایی گردید و جزء سری Aspire این شرکت قرار دارد.

این لپ تاپ با استفاده از پردازنده اقتصادی و گرافیک Onboard، رم به میزان 4GB و سایز نسبتا کوچک مناسب کاربری روزانه و حمل و نقل می باشد.

 

قیمت :3,799,000 تومان


نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما