تفاوت هدست با هدفون چیست ؟

خریداران بارها قبل از سفارش یک محصول از من سوال کرده اند که تفاوت هدست با هدفون چیست و چرا بعضی از وب سایتها یک محصول را یکبار با عنوان هدست و یک سایت دیگر همان محصول را با عنوان هدفون معرفی کرده اند ؟ اگر هر دو یکی می باشند چرا دو عنوان برای این دسته از محصولات وجود دارد ؟ در ادامه به این پرسش پاسخ میدهم . 

ازنظر کارایی هر دو محصول به غیر از یک ویژگی در تمام امکانات با هم یکسان می باشند. تنها تفاوتی که در این دو دسته وجود دارد میکروفون می باشد . 
بله میکروفون . اگر هر وب سایتی عنوان هدفون را برای یک محصول درج کرده و در توضیحات نوشته که این مدل از میکروفون پشتیبانی می کند ، محصول مورد نظر هدست می باشد . تنها قابلیتی که در هدفون وجود ندارد میکروفون است . یعنی شما از طریق یک هدفون نمی توانید تلفن همراه خودتان را جواب داده یا چت کنید اما این ویژگی در هدست وجود دارد .

برای درک بهتر می توانیدعنوان آموزش را به انگلیسی در گوگل جستجو کنید و به نتیجه زیر میرسید 

Key DifferenceHeadphones, also known as earspeakers and earphones are a small pair of loudspeakers, which are mainly designed for humans and have to be placed close to the user's ears, in order to be used. On the other hand, headsetsalways have a microphone that are attached with it, which allows a user to speak.

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

مطالب مرتبط

تفاوت رم PC3 با PC3L در نوت بوک چیست ؟

تفاوت DVD RW نوت بوک اسلیم ، سوپر اسلیم ، نرمال در

از کجا متوجه شویم هارد ریفر هست ؟