ارزان ترین مدل لپ تاپ

از ابتدای سال 97 به بعد تمام قطعات و لوازم بازار کامپیوتر حداقل 3 برابر شده است . اگر سال 96 یک نوت بوک با پردازنده پنتیوم قیمتی در حدود یک میلیون تومان داشت ، همان نوت بوک قبل از نیمه دوم سال 97 حداقل 3 میلیون تومان شده بود و این قیمت روز به روز بالاتر هم رفته است . در این مطلب کوتاه ارزان ترین مدل های نوت بوک از برندهای مختلف را معرفی میکنم . 

سی پی یو مخصوص بازی چه ویژگی باید داشته باشد ؟

در بخش بلاگ من به صورت مختصر و مفید به تمام پرسش ها پاسخ میدهم تا کاربران راحت تر بتوانند به نتیجه برسند . بر خلاف بخش آموزش که نیاز به توضیحات بیشتری هست و باید قبل از معرفی یک نرم افزار یا آموزش توضیحات تکمیلی داده شود . در این قسمت میخواهم به این سوال پاسخ بدهم "سی پی یو مخصوص بازی چه ویژگی باید داشته باشد ؟"

نکات مهم قبل از خرید مینی پی سی

قبل از خرید مدل های مختلف مینی پی سی که در بازار وجود دارد باید به یکسری نکات مهم دقت داشته باشید چون این قطعات معمولا دارای گارانتی نیستند و بعد از فروش نمی توانید کاری انجام بدهید . به عنوان مثال پردازنده های مینی پی سی یا عنوان نسل های تولید شده به فروش میرسند . یعنی i5 نسل یک یا i5 نسل سوم !!!

مینی پی سی / Mini Pc بخریم یا کامپیوتر

مینی پی سی همان کامپیوتر می باشد با مشخصات سخت افزاری مشابه فقط با ابعاد کوچکتر و قیمت مناسب تر . البته مینی پی سی نو قیمتی در حدود کامپیوترهای رومیزی دارد ولی مینی پی سی های موجود در بازار تماما دست دوم یا به اصطلاع استوک هستند . با توجه به افزایش قیمت سرسام آور قطعات سخت افزاری کامپیوتر پیشنهاد من خرید مینی پی سی می باشد . 

لپ تاپ بخریم یا کامپیوتر ؟

لپ تاپ بخریم یا کامپیوتر ؟ شاید این سوال قبل از خرید برای شما هم پیش آمده باشد و دقیقا ندانید کدام یک به صورت کامل احتیاج شما را برآورده می کند . در ادامه به این سوال پاسخ میدهم .